Контактні телефони:

(099) 755-68-61    (093) 521-98-89

Компанія Візор - Гал пропонує широкий спектр телекомунікаційних послуг:

Оренда каналів зв'язку

Організуємо під'єднання до сучасної волоконно-оптичної мережі, що допоможе Вам об'єднати Ваші віддалені офіси та розширити власну мережу.

Зварювання волоконно-оптичного кабелю

З використанням сучасного зварювального обладнання швидко, надійно та професійно виконаємо зварювання волоконно-оптичного кабелю. Ми маємо багаторічний досвід у роботі із зварювальним обладнанням та волоконно-оптичним кабелем.

Діагностика волоконно-оптичних ліній зв'язку

За допомогою сучасного діагностичного обладнання: оптичного рефлектометра, візуального детектора пошкоджень та вимірювача оптичної потужності проведемо повний аналіз волоконно-оптичних ліній зв'язку. Допоможемо швидко знайти та локалізувати пошкодження волоконно-оптичного кабелю.

Побудова та проектування мереж зв'язку

Пропонуємо послуги по проектування та побудові мереж зв'язку в офісах, приватних та багатоповерхових будинках, а також котеджних містечках. Запропонуємо декілька варіантів побудови та адаптуємо проект під Ваші потреби. Наші спеціалісти зможуть допомогти на будь-якому етапі: проектування, побудови, запуску або експлуатації. Ми пропонуємо широкий спектр послуг для забудовників.

Розробка програмного забезпечення та веб-сайтів

Команда спеціалістів, яка володіє актуальними на сьогодні мовами програмування C/C++, Java, Perl, PHP та СУБД Oracle, PostgreSQL, MySQL - допоможуть у створенні програмних продуктів та веб-порталів різного рівня складності. Проведемо аудит існуючого програмного забезпечення та запропонуємо варіанти оптимізації роботи.