Контактні телефони:

(099) 755-68-61    (093) 521-98-89

Новий спосіб оплати послуг дозволяє швидко та зручно здійснити платіж у будь - якому відділенні за допомогою електронних терміналів ПриватБанку.

Адреси терміналів самообслуговування:

  • вул. В. Стуса, 22                          (магазин "Універмаг")
  • вул. В. Стуса, 51                          (магазин "Бджілка")
  • вул. Будівельна, 7                       (магазин "Сузір'я")
  • вул. Сокальська, 38                     (магазин "Рукавичка")
  • вул. Сокальська, 5                       (магазин "Комфорт" — відділення "ПриватБанку")
  • вул. А. Шептицького, 1а             (відділення "ПриватБанку")
  • вул. С. Корольова, 12                  (відділення "ПриватБанку")
  • просп. Т. Шевченка, 14а              (відділення "ПриватБанку")

Для здійснення оплати Вам необхідно знати персональний номер особового рахунку, який можна дізнатися наступними способами:

  •  В договорі про надання послуг, розділ "Специфікація послуг" - поле "Номер особового рахунку" (5 або 6 цифр).
  •   На персональній веб - сторінці сервера статистики, за адресою billing.4grad.in.ua .

1. Відкрийте веб - сторінку особового рахунку - billing.4grad.in.ua, для перегляду персонального номеру особового рахунку. Для доступу Вам необхідно ввести логін та пароль (дізнатись їх можна у договорі надання послуг - розділ "Специфікація послуг").

2. Ввівши логін та пароль для входу, натисніть кнопку "Показати", після чого відкриється персональна сторінка особового рахунку. У полі "Номер особового рахунку" Ви побачите п'ятизначне або шестизначне число (виділене червоним кольором), необхідне для здійснення оплати послуг.

3. Для здійснення оплати за допомогою електронного терміналу, у головному меню необхідно обрати розділ "Комунальні платежі" та підрозділ "Інтернет".

4. У новому вікні Ви побачите перелік операторів, серед яких оберіть "Візор - Гал : ArsLAN".

5. Наступний крок потребує введення Вашого персонального номеру особового рахунку (5 або 6 цифр). Уважно перевірте правильність введених даних та натисніть кнопку "Продовжити".

6. Далі за допомогою екранної клавіатури введіть суму поповнення (в гривнях) і натисніть кнопку "Продовжити". Комісія на платіж не нараховується!

7. Внесіть в термінал необхідну суму коштів і натисніть кнопку "Оплатити". Перевірте правильність введеного номеру особового рахунку, та пам'ятайте що термінал не повертає решти. Комісія на платіж не нараховується!

8. Після завершення операції поповнення кошти надійдуть на Ваш особовий рахунок протягом декількох хвилин. Дочекайтеся друку чека, та зберігайте його до моменту зарахування коштів на особовий рахунок.

Здійснюйте оплату послуг швидко та зручно!