Контактні телефони:

(099) 755-68-61    (093) 521-98-89

Для налаштування Інтернет-з'єднання виконайте наступні кроки:

1. Після встановлення драйверів для роботи мережевої картки відкрийте меню "Пуск" >>> "Панель Управления" >>> "Сетевые подключения". У новому вікні має бути створене принаймі одне LAN-з'єднання ("Подключение по локальной сети"). Якщо у Вас немає жодного активного LAN-з'єднання ("Подключение по локальной сети") - Вам потрібно повторно встановити драйвери для мережевої карти та перевірити її роботу.

2. Натисніть на іконку з'єднання і правою кнопкою миші оберіть пункт ""Свойства/Властивості", що з'явиться у контекстному меню. У новому вікні виділіть параметр "Протокол Интернета (ТСР/ІР)", що знаходиться у списку "Компоненты, используемые этим подключением" і натисніть кнопку "Свойства/Властивості" у тому ж вікні.

3. У вікні що відкриється виберіть опцію перемикача "Использовать следующий ІР-адрес" та введіть в поля: "ІР-адрес", "Маска подсети", "Основной шлюз" відповідні парметри, що вказані у Вашому договорі (стор. "Технічні параметри"). Далі, поставте опцію перемикача на поле "Використовувати такі адреси DNS-серверів", і введіть у поле "Основний DNS-сервер" значення - 195.160.204.1, а у поле "Альтернативний DNS-сервер" - 195.160.204.2.
Вводити у вказані поля інші адреси, та параметри КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО, це призведе до закриття з'єднання з локальною мережею та мережею Інтернет!

4. Натисніть кнопку "ОК", та закрийте усі вікна програми. Вітаємо, налаштування завершене. Тепер Ви можете протестувати якість з'єднання, та роботу глобальної і локальної мережі.

Вітаємо у мережі Інтернет!