Контактні телефони:

(099) 755-68-61    (093) 521-98-89

Для налаштування Інтернет-з'єднання виконайте наступні кроки:

1. Після встановлення драйверів до Вашої мережевої картки, відкрийте меню "Пуск" >>> "Панель Управления" >>> "Центр управления сетями и общим доступом" >>> "Управление сетевыми подключениями". У новому вікні має бути створене принаймі одне LAN-з'єднання. Якщо у Вас немає жодного активного LAN-з'єднання ("Подключение по локальной сети") - Вам потрібно встановити драйвера для мережевої карти.

2. Натисніть на іконку з'єднання і правою кнопкою миші оберіть пункт "Свойства", що з'явиться у контекстному меню. У новому вікні виділіть параметр "Протокол Интернета версии 4(ТСР/ІРv4)", що знаходиться у списку "Отмеченные компоненты используются этим подключением" і натисніть кнопку "Свойства" у тому ж вікні.

3. У новому вікні програми, що відкриється виберіть опцію перемикача "Использовать следующий ІР-адрес" та введіть в поля: "ІР-адрес", "Маска подсети", "Основной шлюз", відповідні парметри, що вказані у Вашому договорі (стор. "Технічні параметри"). Далі, поставте опцію перемикача на поле "Использовать сдедующие адреса DNS-серверов", і введіть у поле "Предпочетаемый DNS-сервер" значення - 195.160.204.1, а у поле "Альтернативный DNS-сервер" - 195.160.204.2.
Вводити у вказані поля інші адреси, та параметри КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО, це призведе до закриття з'єднання з локальною мережею та мережею Інтернет!

4. Натисніть кнопку "ОК", та закрийте усі вікна програми. Вітаємо, налаштування завершене. Тепер Ви можете протестувати якість зєднання, та роботу глобальної та локальної мережі.

Вітаємо у мережі Інтернет!