Контактні телефони:

(099) 755-68-61    (093) 521-98-89

Для налаштування Інтернет-з'єднання виконайте наступні кроки:

I. Після встановлення драйверів до Вашої мережевої картки, відкрийте меню "Пуск" >>> "Панель керування" >>> "Мережа й Інтернет" >>> "Центр мережних підключень і спільного доступу". Відкриється вікно діючих мережних налаштувань.
Для внесення змін у мережні налаштування, натисніть на пункт меню "Змінити настройки адаптера/Изменить параметры адаптера".

II. У новому вікні має бути одне активне LAN-з'єднання ("Подключение по локальной сети"). Натисніть на іконку з'єднання і правою кнопкою миші оберіть пункт "Властивості/Свойства", що з'явиться у контекстному меню.
Якщо у Вас немає жодного активного LAN-з'єднання ("Подключение по локальной сети") - Вам потрібно встановити драйвера для мережевої карти.
У новому вікні виділіть параметр "Протокол Інтернету версії 4(ТСР/ІРv4)", що знаходиться у списку "Компоненти, які використовуються цим підключенням" і натисніть кнопку "Властивості/Свойства" у тому ж вікні.

III. У новому вікні програми, що відкриється, виберіть опцію перемикача "Використовувати таку ІР-адресу" та введіть в поля: "ІР-адресa", "Маска підмережі", "Основний шлюз", відповідні парметри, що вказані у Вашому договорі (стор. "Технічні параметри").
Далі, поставте опцію перемикача на поле "Використовувати такі адреси DNS-серверів", і введіть у поле "Основний DNS-сервер" значення - 195.160.204.1, а у поле "Альтернативний DNS-сервер" - 195.160.204.2.
Вводити у вказані поля інші адреси, та параметри КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО, це призведе до закриття з'єднання з локальною мережею та мережею Інтернет!

VI. Натисніть кнопку "ОК", та закрийте усі вікна програми. Вітаємо, налаштування завершене. Тепер Ви можете протестувати якість зєднання, та роботу глобальної та локальної мережі.

Вітаємо у мережі Інтернет!